nowoczesma multiplatforma epi lab

THE EPI LAB - PODSTAWOWE INFORMACJE

The Epi Lab by BiNatural to nowoczesna multifunkcyjna platforma zabiegowa pozwalająca na pracę przez 365 dni w roku!  Diodowy laser The Epi Lab to nie tylko sprawdzony sprzęt do trwałego usuwania owłosienia, dzięki któremu pacjenci mogą wreszcie osiągnąć zamierzone efekty. Laser The Epi Lab został wyprodukowany przez wiodącą niemiecką firmę, która dostarcza aparaturę medyczną do salonów kosmetycznych, najlepszych klinik i gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie. Dzięki kilku unikalnym rozwiązaniom ta multiplatforma pozwala na oferowanie bardzo szerokiego spektrum zabiegów w każdym gabinecie kosmetycznym! 

 

INNOWACYJNOŚĆ

Laser The Epi Lab emituje dwie długości fal 810 nm oraz 950 nm. Połączenie tych dwóch długości fal jest najbardziej skuteczną metodą w przypadku chęci usuwania włosów z tak trudnych obszarów jak wewnętrzna strona warg sromowych czy włos trudny do usunięcia wybarwiony, rozjaśniony. Laser The Epi Lab wyposażony został także w potrójny system chłodzenia, dzięki czemu zabieg epilacji przebiega praktycznie bezboleśnie. Innowacyjnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo pacjenta jest zastosowanie przełomowego w technologii laserowej systemu ogniskowania TAPER. Dzięki homogenicznej plamce lasera, eliminujemy praktycznie do zera najczęściej występujące skutki uboczne w standardowych rozwiązaniach laserowych. The Epi Lab to bezbolesna, szybka i całoroczna epilacja laserowa!

ZASTOSOWANIA

Laser The Epi Lab to hybrydowe połączenie dwóch laserów w jednej głowicy zabiegowej. Jest nie tylko skuteczny, lecz przede wszystkim bezpieczny dla zdrowia pacjenta. Gwarantuje to jednorodny profil wiązki, chłodzenie nawet do -10C, optyka Carl Zeiss sprawiają, że urządzenie jest polecane także dla osób rozpoczynających pracę na systemach laserowych. Laser The Epi Lab jest bezpieczny także dla osób z chorobami takimi jak: hiperprolaktynemia, hirsutyzm, hashimoto czy insulinooporność.

CO DAJE ZABIEG?

Wybierając laser The Epi Lab stawiasz na bezpieczeństwo i skuteczność. Metoda epilacji laserowej The Epi Lab to metoda bezbolesna, która gwarantuje pacjentowi uzyskanie oczekiwanych rezultatów. Innowacyjny system zapewnia permanentne usunięcie nawet najbardziej problematycznych włosów, a także przyczynia się do wyleczenia trądziku, rumienia czy grzybicy.

Ah! Beauty Kosmetologia estetyczna i laseroterapia
ul. Kopernika 15, 43-200 Pszczyna
kontakt@ahbeauty.pl
tel:+48 506 273 496‬